Kosmetyki, które warto stosować podczas zabiegu body wrapping!

Prawie każda kobieta może skorzystać z nowoczesnej metody, jaką jest body wrapping. Kosmetyki, których używa się po zabiegu, dodatkowo wspomagają jego efekt. Wiele pań jest po prostu zachwyconych, ale naturalnie warto dokładnie wiedzieć, na czym polega ta metoda i kiedy wolno bezpiecznie z niej korzystać.

Body wrapping – co to takiego?

kobieta kremuje pośladekBody wrapping cieszy się ogromną popularnością wśród pań na całym świecie. Między innymi, dlatego iż jest to prosta metoda, którą z powodzeniem można stosować w domu, a jednocześnie przynosi ona spektakularne efekty. W skrócie mówiąc, body wrap polega na owijaniu folią spożywczą wybranych partii ciała i ewentualnym, opcjonalnym rozgrzaniu ich poprzez zawinięcie się szczelnie w gruby koc. W głównej mierze chodzi o to, aby pobudzić swój układ limfatyczny, dzięki czemu skóra stanie się jędrniejsza, wygładzona i przyjemna w dotyku. Z całą pewnością zabieg body wrapping dedykowany jest paniom, które walczą z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz cellulitem i szukają alternatyw dla zabiegów stosowanych w specjalistycznych gabinetach. To, iż zabieg antycellulitowy wykonać można w domu, jest ogromnym plusem, a owijanie się folią na pewno przyniesie znaczące efekty, choć samo w sobie nie jest przecież skomplikowane i wymaga minimalnego nakładu pracy. Warto więc zastosować także u siebie body wrapping. Efekty są widoczne już po krótkim czasie, ale naturalnie, aby zobaczyć je w 100%, zawsze należy w pełni stosować się do zaleceń!

Body wrapping – kosmetyki, które najlepiej się sprawdzą

Vialise Body Wrapping krem do zabiegu antycellulitowegoNaturalnie warto zdecydować się na dobre kosmetyki na cellulit, stosując body wrapping. Kosmetyki muszą być najwyższej jakości i posiadać naturalne składniki, tak aby pozytywnie wpływać na skórę i utrzymywać efekt otrzymany poprzez zabiegi. Z całą pewnością właśnie takim kosmetykiem jest Vialise Body Wrapping. Vialise Body Wrapping to w pełni naturalny preparat, który jest przeznaczony właśnie tylko i wyłącznie do body wrappingu. Dzięki temu posiada skład, który idealnie nadaje się dla skóry problematycznej. Zawarte w nim substancje dodatkowo poprawiają mikrokrążenie, co także nie jest bez znaczenia dla stanu skóry i pomaga skutecznie ją ujędrnić oraz wygładzić. Dodatkową zaletą jest oczywiście nawilżenie jakie pozostawia. Dzięki temu efekt utrzymuje się na długo.

Body wrapping – kosmetyki to jednak nie wszystko. Warto też znać przeciwwskazania do tej metody

Body wrapping – kosmetyki, jak i samo owijanie się folią faktycznie mogą przynieść oczekiwane efekty, ale warto też wiedzieć, że istnieją przeciwwskazania i nie każda kobieta może się na to zdecydować. Z całą pewnością warto je poznać, chcąc stosować body wrapping. Przeciwwskazania są przecież bardzo istotne, a są to między innymi:

  • ciąża
  • problemy z krążeniem
  • poważne choroby skóry
  • problemy z ciśnieniem
  • pękające naczynka

We wszystkich powyższych przypadkach lepiej zrezygnować lub skonsultować się z lekarzem. Warto też powiedzieć, że body wrapping i kosmetyki to nie wszystko. Ważna jest jeszcze odpowiednia dieta, aktywność fizyczna oraz codzienne sięganie po dobry krem.

Jak się pozbyć cellulitu za pomocą innych metod?

Wiele kobiet zastanawia się jak się pozbyć cellulitu w jeszcze inny sposób. Na pewno pomoże dobrze dobrany krem na cellulit oraz zbilansowana dieta na cellulit. Połączenie tych dwóch składników na pewno da widoczne efekty. Dobrze sprawdzą się też zabiegi na cellulit, takie jak masaże próżniowe. Warto wybrać sposób najbardziej odpowiedni dla siebie.

Na pewno warto wziąć pod uwagę wiele czynników, decydując się na body wrapping. Kosmetyki, których się używa, są w stanie znacząco wzmocnić efekt działania zabiegów. Warto jednak pamiętać, że należy używać ich regularnie, a w przypadku głębokiego, utrwalonego cellulitu efekty nie będą raczej widoczne w tak znaczącym stopniu oraz tak szybko.

Zajrzyj na www.zwalczamy-cellulit.pl i dowiedz się więcej o zwalczaniu cellulitu!

3 komentarze

  1. czy tylko mnie zastanawia czy w czymś różni się to jak to jest robione w domu a salonie. to są nadal skuteczne zabiegi na cellulit nawet jeżeli są robione w domu? byłam ostatnio na takim body wrappingu w gabinecie kosmetycznym i trochę aż mnie zdziwiło ile się nasiedziałam tam i ile jeszcze zapłaciłam ;/

  2. No niestety, ale jak idziesz do takiego salonu to płacisz tam nie tylko za zabieg, ale za czas Pani, która Cię tam posmarowała i zawinęła. Dodatkowo prąd i woda. To wszystko kosztuje. O czasie nie wspomnę, bo to że tam siedzisz to jest normalne dla body wrappingu, ale trzeba też się dostać i wrócić od tej Pani od zabiegów. Nie dla mnie takie zabawy.

    • P.S. akurat ten vialise body wrapping z góry mam. Bardzo dobry na domowe warunki. Miło, że znalazł się w artykule ogólnym o body wrappingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *